Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa

TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd. TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Şirket profili

TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Co, Ltd çok yüksek kaliteli fiber optik kablo montajları imalatı: İç Fiber Optik Kablo, Açık Fiber Optik Kablo, Fiber optik patch cord, PLC splitter, Fiber optik pigtail, Fiber optik adaptör, Fiber optik zayıflatıcı, Fiber optik patch panel ve daha fazla FTTx ürünleri.

ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, CE sertifikaları aldık ve CPR testi geçti.

Biz sadece OEM hizmet sunmak değil, aynı zamanda profesyonel teknik destek, mükemmel ürün çözümü, rekabetçi fiyatlar, hızlı teslimat ve iyi hizmet ile pazarda kazanmak için dünyanın dört bir yanından gelen birçok ortağı yardımcı olur.

Kalite güvence programımıza dayanarak size olağanüstü fiber optik kablo montajları kalitesi sunarız. Kalite her zaman TTI Fiber'i öne çıkarmıştır.

Ana hedefimiz, müşterilerimize ve teknik zorluklara çözüm bulmak ve üstün ürünler tasarlamak ve üretmek için ortaklık kurmaktır. % 100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

TTI Fiber, en çok ihtiyacınız olduğunda nitelikli teknik çözümler ve acil servis yanıtı sağlar.

Biz sadece ürünleri satmıyoruz. İyi servis ve profesyonel destek sunuyoruz.

Internet Expedite'ınızı yapmak için TTI'yı seçin!

Geçmiş

Bir ihracatçı olarak kurulan TTI, üretim, pazarlama ve Ar-Ge optik haberleşme ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. Çeşitli OEM tüketicileri ve ileri teknoloji son kullanıcılar için yüksek hızlı telekom ağ sistemini hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyeti sonsuz hedeflerimizdir, birlikte parlaklık yaratmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Hizmet

Müşteri memnuniyetini sağlamaya kararlıyız:

1)% 100 kusursuz ürün için çabalamak

2) Zaman teslimatlarının sağlanması

3) Müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini bilmek

4) önde gelen kaliteli ürün sunmak

5) Sorumluluklarımızı bilmek

Ekibimiz

En iyi kurumsal markayı yaratmak ve performans yönetim sisteminin sürekli uygulanması, organizasyon yapısının ve iş sürecinin düzenlenmesi ve optimizasyonu ve şirketin rekabet kabiliyetinin geliştirilmesi ile birlikte çalışan yüksek kaliteli ve deneyimli teknik ekip ve yönetim kadromuz bulunmaktadır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : TTI

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 25000000-45000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 70% - 80%

Location:: Shenzhen, China

Fabrika
Shanghai fabrikasıShenzhen fabrika