• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.
İlgili kişi : Vicky Tan
Telefon numarası : 86-19129987302
Naber : +8619129987302

ADSS G652D Tüm Dielektrik Kendinden destekli Hava Fiber Optik Kablo

Menşe yeri Çin
Marka adı TTI or OEM
Sertifika ISO ROHS CPR
Model numarası ADSS
Min sipariş miktarı 1km
Ambalaj bilgileri Oem veya özelleştirilmiş
Teslim süresi 5-9 gün
Ödeme koşulları L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, PayPal, MoneyGram
Yetenek temini 100000 adet / ay
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Tüm Dielektrik Kendinden destekli Anten Kablosu 1 Uygulama FTTH MEKAN, Hava
Sertifika ISO9001/CE/ROHS renk siyah veya oem
Kablo Çapı 100M, OEM Güç Üyesi OEM
Malzeme Üst ve OEM paket Standart
Vurgulamak

G652D Aerial Fiber Optic Cable

,

All Dielectric Aerial Fiber Optic Cable

,

ADSS Fiber Optic Cable

Ürün Açıklaması

ADSS G652D Tüm Dielektrik Kendinden destekli Hava Fiber Optik Kablo

125 μm lifler, yüksek modüllü plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir.
Tüpler suya dayanıklı bir dolgu bileşiği ile doldurulur.
Bir Fiberle Güçlendirilmiş Plastik (FRP), metalik olmayan bir güçlendirme elemanı olarak çekirdeğin merkezinde bulunur.
Tüpler (ve dolgular), mukavemet elemanı etrafında kompakt ve dairesel bir çekirdek halinde bükülür.
Kablo çekirdeği su girişinden korumak için dolgu bileşiğiyle doldurulduktan sonra, kablo bir PE kılıfla tamamlanır.

Özellik:

Mükemmel mekanik ve sıcaklık performansı
Özel tüp dolgu bileşiği, elyafın kritik bir şekilde korunmasını sağlar ve suya dayanıklıdır.
Eksenel yüklere dayanacak merkezi güç elemanı olarak tek FRP.
PE kılıf, kabloyu ultraviyole radyasyondan korur.
% 100 çekirdek doldurma suyu, kablonun su geçirmezliğini sağlamak için kablo jölesini önler.

Optik Özellikler:

Öğe

G.652

G.655

50 / 125um

62.5 / 125um

Zayıflama @ 850nm     ≤3.0dB / km ≤3.2dB / km
@ 1300nm     ≤1.0dB / km ≤1.2dB / km
@ 1310nm ≤0.36dB / km ≤0.40dB / km    
@ 1550nm ≤0,22 dB / km ≤0,23 dB / km    
Bant genişliği
(A sınıfı)
@ 850nm     ≥500MHZ.km ≥200MHZ.km
@ 1300nm     ≥1000MHZ.km ≥600MHZ.km
Sayısal açıklık     0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Kablo kesme dalgaboyu ≤1260mm ≤1450mm    

ADSS G652D Tüm Dielektrik Kendinden destekli Hava Fiber Optik Kablo 0ADSS G652D Tüm Dielektrik Kendinden destekli Hava Fiber Optik Kablo 1ADSS G652D Tüm Dielektrik Kendinden destekli Hava Fiber Optik Kablo 2

Mesaj bırakın