Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

ST UPC Fiber Optik Patch Cord OM2 62.5 ROHS Optik Kablo Fiber Optik Jumper ile

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

ST UPC Fiber Optik Patch Cord OM2 62.5 ROHS Optik Kablo Fiber Optik Jumper ile

Çin ST UPC Fiber Optik Patch Cord OM2 62.5 ROHS Optik Kablo Fiber Optik Jumper ile Tedarikçi
ST UPC Fiber Optik Patch Cord OM2 62.5 ROHS Optik Kablo Fiber Optik Jumper ile Tedarikçi ST UPC Fiber Optik Patch Cord OM2 62.5 ROHS Optik Kablo Fiber Optik Jumper ile Tedarikçi ST UPC Fiber Optik Patch Cord OM2 62.5 ROHS Optik Kablo Fiber Optik Jumper ile Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TTI
Sertifika: ISO, SGS, ROHS
Model numarası: ST / LC / SC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 2-3 GÜN
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: SC LC ST Yüksük son surat: UPC
Fiber türü: OM1 / OM2 / OM3 / OM4 Kablo tipi: Yönlü / Dubleks
Kablo OD: 0.9 / 2.0 / 3.0mm Kablo ceketi: PVC/LSZH/OFNR/OFNP dış ceket
Kablo uzunluğu: 1M, 2M, 3 M veya özelleştirilmiş Kablo Rengi: Turuncu, sarı, Aqua, mor, mor veya özelleştirilmiş


ROHS Optik Kablo ile ST UPC Fiber Optik Yama Kablosu OM2 62.5
 


Açıklama:

Fiber Yama Kordonları, ışın yolunu bağlamak için iki ucu ekleyen konektörlere sahip bir fiber optik uzunluğudur. Fiber Pigtail, bir ucunda sadece kalıcı bir şekilde birleştirilmiş lifin bir uzunluğudur.

Özellikler:


Yüksek dönüş kaybı
Düşük ekleme kaybı
OFNR, OFNP, LZSH veya PVC ceket
CCTC A Tipi optik fiber Yüksük
Fan çıkışı mevcut (Şerit tipi / paket tipi)
Hibrit yama kordonları istek üzerine mevcuttur

Talep Üzerine Özelleştirilmiş Uzunluklar

Uygulama:

CATV

Fiber optik haberleşme sistemleri

Optik fiber veri iletimi

Bina ağı erişimi

Kablolama sistemi, ODF

FTTX uygulamaları


Şartname:

madde Tek mod Çoklu mod
Ekleme türü UPC APC PC
Ekleme Kaybı <= 0.3db <= 0.2dB <= 0.3db
Kaybı Geri Kazanın > = 45dB > = 55dB > = 35dB
Tekrarlanabilirlik <= 0.1dB <= 0.1dB <= 0.1dB
Sıcaklık -40 / + 80 ° C

MADDE KABLO ODASI
aa, (a)
KABLO
AĞIRLIK
(kilogram)
MAXIMUM TENSILE BEND RADIUS LP
N / 100 mm
ST LT Dyn. Sta
2.0mm Φ2.0 0.1 ± 13 200 100 50 30 4500
2.8mm Φ2.8 0.1 ± 21 500 250 60 30 3500
3.0mm Φ3.0 0.1 ± 22 600 300 60 30 3500


Rekabet avantajı:

Sıfır Kusurlar QA Programı
Yüksek kaliteli metaryeller
Gelişmiş Ekipman ve Takım
In-house Mühendislik
Uzman Teknik Destek
% 100 Ürün Testi
% 100 Ürün Garantisi
Hızlı Dönüş
Aynı Gün Üretim Mevcut


Ürün resmi:

İletişim bilgileri
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Vicky Tan

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)