Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Suya Fiber Optik Pigtail

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Suya Fiber Optik Pigtail

Çin G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Suya Fiber Optik Pigtail Tedarikçi
G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Suya Fiber Optik Pigtail Tedarikçi G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Suya Fiber Optik Pigtail Tedarikçi G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Suya Fiber Optik Pigtail Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TTI/OEM/ODM
Sertifika: ISO, SGS, ROHS
Model numarası: Su geçirmez

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 2-3 GÜN
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO vb. Yüksük son surat: PC / UPC / APC
Fiber türü: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 Kablo tipi: 2/4/6/8/12 / 24cores ...
Kablo OD: 0.9 / 2.0 / 3.0mm Kablo ceketi: PVC/LSZH/OFNR/OFNP dış ceket
Kablo uzunluğu: 1M, 2M, 3 M veya özelleştirilmiş Kablo Rengi: Turuncu, sarı, Aqua, mor, mor veya özelleştirilmiş


G652D G657A1 Fiber ile Zırhlı Su Geçirmez Fiber Optik Pigtail

Açıklama:

Fiber pigtail, bir ucunda bir kaynak, detektör veya başka bir fiber optik cihaza ve diğerinde bir optik konektöre kalıcı olarak bağlı kısa bir optik fiberdir.

Özellik:

4, 6, 8, 12, 24, 48 fiber isteğe bağlı.
Daralan boru ile.
Uygulanabilir bağlayıcı: FC, SC, ST, LC.
Kablo malzemesi: PVC.
Tek mod veya çoklu mod.
Kablo boyutu: Φ 0,9 mm.

Parlatma: PC / UPC / APC Polisajında ​​Düşük.

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı.

Uygulama:

FTTH, CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm Cihazları
Video iletimi, Veri iletimi
Aktif Aygıt Sonlandırma
Ön Tesis Kurulumları
Telekomünikasyon ve Veri İşleme Ağları
Endüstriyel, tıbbi ve askeri
Uzun Mesafe, Metro ve Erişim Ağı için Sistem Entegrasyonu

Şartname:

Fiber optik pigtail Teknik Standart:

Ekleme Kaybı: PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC3 0.3dB; Typical0.1dB;

Geri Dönüş Kaybı: SM PC 50dB, UPC5 55dB, APC 65dB;
MM PC≥ 35dB, UPC≥35dB

Değiştirilebilirlik: d 0.2dB

Tuz Püskürtme: d 0.2dB

Tekrarlanabilirlik: (1000 kez) ≤ 0.1dB

Titreşim: (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB

Yüksek Sıcaklık: (+85 saat 100 saat) ≤ 0.2dB

Düşük Sıcaklık: (-40 saat 100 saat) ≤ 0.2dB

Sıcaklık Dairesel: (-40 + 85 100 saat devam) ≤ 0.2dB

Nem: (+ 25 + 65 93 RH 100 saat) ≤ 0.2db

Apex Ofset: 0μ m≤ ≤ 50μ m

Eğrilik yarıçapı: 7mm ≤ 25mm

Kablo Tipi: Tek Taraflı, Dubleks, Fan Çıkışı;

Konnektör Tipi: LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,

ESCON vb.

Fiber Modu: SM (tek modda) G652D, G655, G657,
MM (multimode); G651.1 (50/125, 62.5 / 125, 10Gb / s 50/125)


Sipariş Bilgisi:

Fiber Optik Yama Kablosu

Bağlayıcı türü

Seramik Yüksük
Son Yüz

Kablo çapı

(Mm)

Tek / Çift Taraflı

Tek mod
/ Çoklu mod

uzunluk

(metre)

FC PC / UPC / APC .90,9, Φ2, Φ3 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş
SC PC / UPC / APC .90,9, Φ2, Φ3 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş

ST

PC / UPC

.90,9, Φ2, Φ3

Tek / Çift Taraflı

SM / MM

Özelleştirilmiş

LC

PC / UPC

.90,9, Φ2, Φ3

Tek / Çift Taraflı

SM / MM

Özelleştirilmiş

MU

PC / UPC

Φ0,9, Φ2

Tek / Çift Taraflı

SM / MM

Özelleştirilmiş

MTRJ

PC / UPC

Φ0,9, Φ2

dubleks

SM / MM

Özelleştirilmiş


Ürün resmi:

İletişim bilgileri
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Vicky Tan

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)