Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Vicky Tan

Telefon numarası : 86-19129987302

Naber : +8619129987302

Free call

Uni ile Çok Modlu Fiber Optik Kablo Siyah PE Ceket - Tüp Jel - Dolgulu İnşaat

Min sipariş miktarı : 1km Fiyat : Negotiation
Ambalaj bilgileri : Poşet Teslim süresi : 2-3 GÜN
Ödeme koşulları : T/t, Western Union, Paypal Yetenek temini : 10km / Gün
Menşe yeri: Çin Marka adı: TTI/OEM/ODM
Sertifika: ISO, SGS, ROHS Model numarası: GYXTW

Detay Bilgi

Kablo tipi: açık Fiber türü: SM/MM
Kablo çekirdek: 2-24 Kablo ceketi: MDPE / HDPE
Yapısı: Uni-Tüp Ceket: siyah
Vurgulamak:

single mode fiber optic cable

,

armored fiber cable

Ürün Açıklaması

 


Siyah PE Ceket ile GYXTW Multimode Açık Fiber Optik Kablo

Açıklama:

GYXTW Zırhlı Uni-Tube Tek Ceket / Tek Zırhlı kablo esneklik ve çok yönlülük ile tasarlanmıştır

Doğrudan gömülü dahil olmak üzere günümüzün en zorlu kurulumları için gerekli.

Mekanik koruma istendiğinde metalik zırh kullanılır.

Özellikler:

Üstün fiber koruma için tek tüplü jel dolgulu yapı.

Kemirgen saldırı ve mekanik hasardan korumak için metalik zırh.

Gömülü çelik tel, istenen çekme mukavemeti ve ezilme direncini sağlar.

Kompakt, kurulumu kolaydır.

UV ve su geçirmez tasarım.


Uygulama:

Interbuilding ses veya veri iletişimi.

Kanal, yeraltı borusuna takılı.

FTTx / FTTH / FTTD


Şartname:

Fiber türü G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m

zayıflama

(+ 20X)

850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Bant genişliği 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Sayısal Diyafram 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Kablo Kesme Dalgaboyu cc <1260 nm <1450 nm

Yapı ve Teknik Özellikler:

Lif

saymak

Nominal

Çap

(mm)

Nominal

Ağırlık

(kg / km)

İzin verilen çekme yükü

(K)

İzin verilen ezilme direnci
(N / 100 mm)
Kısa dönem Uzun vadeli Kısa dönem Uzun vadeli
2 ila 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Not: Bu veri sayfası sadece referans olabilir, ancak sözleşmenin bir eki olmayabilir. Daha detaylı bilgi için satış elemanlarımızla irtibata geçiniz.


Ürün resmi:

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

marketing@ttifiber.com
+8619129987302
86-19129987302
tan5320
86-15012829515
123
asf