Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerMTP / MPO Fiber

UPC Optik Fiber Bağlayıcı ile LC SM MTP / MPO Fiber Yama Talepleri

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

UPC Optik Fiber Bağlayıcı ile LC SM MTP / MPO Fiber Yama Talepleri

Çin UPC Optik Fiber Bağlayıcı ile LC SM MTP / MPO Fiber Yama Talepleri Tedarikçi
UPC Optik Fiber Bağlayıcı ile LC SM MTP / MPO Fiber Yama Talepleri Tedarikçi UPC Optik Fiber Bağlayıcı ile LC SM MTP / MPO Fiber Yama Talepleri Tedarikçi UPC Optik Fiber Bağlayıcı ile LC SM MTP / MPO Fiber Yama Talepleri Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TTI/OEM/ODM
Sertifika: ISO, SGS, ROHS
Model numarası: MPO-LC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 2-3 GÜN
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: MPO/MTP-LC Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM, MM, OM3, OM4 Kablo tipi: 8core, 12core, 24core
Kablo OD: 0,9 mm, 3,0 mm Kablo ceketi: PVC LSZH OFNR OFNP
Kablo uzunluğu: 1M, 2M, 3 M veya özelleştirilmiş Kablo Rengi: Turuncu, sarı, Aqua, mor, mor veya özelleştirilmiş

UPC Fiber Optik Konnektörler ile MPO - LC SM Fiber Optik Yama Kablosu


Açıklama:

MPO Konnektörleri küçük Form Faktörü, 8 Fiber, 12 Fiber veya 24 Fiber itme / çekme optik konektörünü kullanın.

Hızlı Dağıtım - Uygulamaya özel tasarımlar Atıkları en aza indirmek, kablo yönetimini optimize etmek, hız dağıtımını optimize etmek ve daha düşük kurulum maliyetleri için esnekliği ve yönetilebilirliği geliştirmek için uygulama gereksinimlerine göre yapılandırma ve koparma yapılandırmasını uyarlayın.

Fabrika sonlandırıldı - Güvenilirliği geliştirmek ve kurulum süresini ve maliyetini azaltmak için hızlı ve ölçeklendirilebilir bir çözüm sunar.

% 100 test edildi (test verileri sağlandı) - Geliştirilmiş ağ bütünlüğü için doğrulanmış optik performansı garanti eder.

Yüksek yoğunluklu kablo - Yönetilebilirliği geliştirmek ve kurulum maliyetlerini azaltmak için yol alanını daha verimli kullanır.

Optimize Edilmiş Performans - Düşük kayıplı MPO / MTP tescilli MT polisajı ile yapılan montajlar Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı sağlar ve geliştirilmiş kanal bağlantı kaybı performansı için değişkenliği en aza indirir.

Standartlara Uygunluk:

Ceketli kablo NFPA 262 Optik Fiber İletken Olmayan Plenum (OFNP) veya IEC-60332 Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH) alev derecesine uygundur.

2002/95 / EC (RoHS) ve REACH SvHC Direktifi ile uyumludur.

Uygulama:

Optik fiber haberleşme sistemleri

Optik fiber veri iletişimi

Optik fiber erişim ağları

Optik fiber CATV

Telekomünikasyon ağları

Şartname:

MTP / MPO Fesih:

tip

Tek mod

(APC lehçe)

Tek mod

(PC lehçe)

Çoklu mod

(PC lehçe)

Fiber sayısı 4,8,12, 24 vb. 4,8,12, 24 vb. 4,8,12, 24 vb.
Fiber tipi G652D, G657A1 vb. G652D, G657A1 vb. OM1, OM2, OM3 vb.
Maksimum Ekleme Kaybı

Seçkinler

Düşük kayıp

Standart

Seçkinler

Düşük kayıp

Standart

Seçkinler

Düşük kayıp

Standart
≤0,35 dB ≤0,70 dB ≤0,35 dB ≤0,70 dB ≤0.35dB ≤0.50dB
Geri dönüş kaybı ≥55 dB ≥45 dB ≥20 dB
dayanıklılık Times200 kere Times200 kere Times200 kere
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C -40 ° C ~ + 80 ° C -40 ° C ~ + 80 ° C
Test dalgaboyu 1310nm 1310nm

850 nm

Ürün resmi:

İletişim bilgileri
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Vicky Tan

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)