Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerMTP / MPO Fiber

SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü

Çin SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü Tedarikçi
SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü Tedarikçi SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü Tedarikçi SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TTI/OEM/ODM
Sertifika: ISO, SGS, ROHS
Model numarası: MPO-24F

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 2-3 GÜN
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: MPO Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM/MM Kablo tipi: 8core, 12core, 24core
Kablo OD: 3.0mm Kablo ceketi: PVC LSZH OFNR OFNP
Kablo uzunluğu: 1M, 2M, 3 M veya özelleştirilmiş Kablo Rengi: Turuncu, sarı, Aqua, mor, mor veya özelleştirilmiş

SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek MPO Kaset Modülü


Açıklama:

MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC veya SC yamasıyla birbirine bağlamak için kullanılırlar.

Düşük kayıp MPO Elite ve LC veya SC Premium sürümleri, zorlu güç bütçesi yüksek hızlı ağları için düşük ekleme kaybı özelliklerine sahiptir.


Özellikler:

Swell klipsli kilit kapağına sahip basit ve çok yönlü panel

Herhangi bir ofis veya şirket kurulumu için uygundur

Tam montaj (yüklü) veya isteğe bağlı boş panel

Eklenti çip ve fiber biriktirme sürümleri isteğe bağlı

Uygulama:


Yerel alan ağları (LAN)
Geniş alan ağları (WAN)
CATV, metro Test cihazları
Telekomünikasyon ağları
Tesis kurulumları


Şartname:

Fiber Bağlayıcı

Bağlayıcı A
Bağlayıcı türü 8, 12 veya 24-Fiber MPO / MTP
Uç yüzünün yüksüğü UPC, APC
Konut Rengi MM (Bej / Aqua), SM (Sarı / Yeşil)
Ekleme Kaybı, Tipik ≤ 0.10 dB
Ekleme kaybı, maks. ≤ 0,35 dB
Dayanıklılık (500 eşleşme) <0.2dB
Bağlayıcı B
Bağlayıcı türü LC / SC
Uç yüzünün yüksüğü UPC, APC
Konut Rengi Mavi, bej, aqua
Ekleme Kaybı, Tipik ≤ 0.10 dB
Ekleme kaybı, maks. ≤ 0,35 dB
Dayanıklılık (1000 Eşleşme) <0.2dB


Fiber kablo

Fiber türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Fiber Sayımı 8, 12, 24 çekirdek
Dış çap 12cores: 4.5 ± 0.2mm; 24cores: 5.4 ± 0.2 mm
Dış ceket rengi OS2 (Sarı), OM2 (Turuncu), OM3 (Aqua), OM4 (Mor)
Dış ceket malzemesi LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur
Gerilme direnci 500N
Çalışma sıcaklığı -20 ~ + 60 ° C
Depolama sıcaklığı -40 ~ + 70 ° C


Ürün resmi:

İletişim bilgileri
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Vicky Tan

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)