Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bölücü

SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu

Çin SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu Tedarikçi
SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu Tedarikçi SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu Tedarikçi SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TTI
Sertifika: ISO, SGS, ROHS
Model numarası: PLC LGX

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 2-3 GÜN
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: SC, FC, LC, ST Yüksük son surat: PC, UPC, APC
Fiber türü: G652D G657A1 G657A2 Fiber Modu: Singlmode
Paket: Çelik Boru, ABS Yapısı: 1 x 32 2 x 32

SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörler ile LGX PLC Splitter Kutusu

Açıklama:

TTI, belirli uygulamalar için uyarlanmış 1xN ve 2xN splitter ürün serisinin tamamını sunar. Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR-1221-CORErequirements buluşuyor.

Özellik:

İyi düzgünlük ve düşük ekleme kaybı

Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp

Mükemmel mekanik

Stabilite Telecordia GR-1221 ve GR-1209

TLC Sertifikalı Bileşenler, YD1117-2001'e Uygun

Yüksek polarizasyon yok oluş oranı ve mükemmel tekdüzelik

Fiber girişi: seçim için 0.9mm veya 250μm fiber

Fiber çıkışı: 250μm çıplak lif (yapıştırmada faydası vardır) G.657A Fiber

Uygulama:

Fiber noktaya kadar (FTTX)

Yerel alan ağları (LAN)

Kablo televizyonu (CATV)

Test ekipmanı

Evden Elyaf (FTTH)

Pasif optik ağlar (PON, GEPON)

Şartname:


Tablo 1 - 1 × N PLC Fiber Bölücü

Parametreler 1 × 2 1 x 4 1 x 8 1 x 16 1 x 32 1 x 64
Çalışma dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
Fiber türü G657A veya müşteri belirtilen
Ekleme Kaybı (dB) (P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Kayıp Düzgünlüğü (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Geri Dönüş kaybı (dB) (P / S Notu) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizasyon Bağımlı Kayıp (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Yönelme (dB) 55 55 55 55 55 55
Dalgaboyu Bağımlı Kayıp (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Sıcaklık Stabilitesi (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
paket Çelik boru veya abs

Tablo 2 - 2 × N PLC Fiber Bölücü

Parametreler 2 × 2 2 x 4 2 x 8 2 x 16 2 x 32 2 x 64
Çalışma dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
Fiber türü G657A veya müşteri belirtilen
Ekleme Kaybı (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21,0
Kayıp Düzgünlüğü (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Geri Dönüş kaybı (dB) (P / S Notu) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizasyon Bağımlı Kayıp (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Yönelme (dB) 55 55 55 55 55 55
Dalgaboyu Bağımlı Kayıp (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Sıcaklık Stabilitesi (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
paket Çelik boru veya abs

Notlar:

  1. Konektörler olmadan belirtilmiştir.
  2. Konektör başına ek bir 0.15dB kaybı ekleyin

Ürün resmi:

İletişim bilgileri
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Vicky Tan

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)