Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik konektör

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

Fiber optik konektör

(21)
Çin Dubleks Klipsli Siyah ve Kırmızı Önyükleme MM Çok Modlu Fiber Konnektörler Fabrika

Dubleks Klipsli Siyah ve Kırmızı Önyükleme MM Çok Modlu Fiber Konnektörler

Dubleks Klipsli Siyah ve Kırmızı Boot MM Fiber Optik Konnektör Açıklama: ST, SC, FC, LC, MPO, SMA.DIN.D4, MTR, MU ve ect uygulamaları için çeşitli Tek Modlu ve Multimode fiber optik konektörler tedarik ediyoruz... Read More
2018-12-06 19:38:07
Çin SM SC FC LC Fiber Bağlayıcı APC OS1 OS2 Tek Modlu Fiber Konektörler Fabrika

SM SC FC LC Fiber Bağlayıcı APC OS1 OS2 Tek Modlu Fiber Konektörler

SM SC FC LC Yüksüklü APC OS1 OS2 Fiber Optik Konektör Özellikler: IEC ve YD / T1272 Standardı ile uyumluluk Yüksek Geri Dönüş Kaybı ve Düşük Ekleme Kaybı İyi Tekrarlanabilirlik ve Değiştirilebilirlik PC, UPC, ... Read More
2018-11-09 17:21:07
Çin Fiber Patch Panel için 12 Çekirdek MPO / MTP Fiber Optik Konektör Fabrika

Fiber Patch Panel için 12 Çekirdek MPO / MTP Fiber Optik Konektör

Fiber Patch Panel için 12 Çekirdek MPO / MTP Fiber Optik Konektör Açıklama: MPO / MTP Fiber konektörü, 4, 8 veya 12 fiber şerit kablo kombinasyonlarında toplu olarak sonlandırılabilir. MPO Adaptörü standart ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin MU Simplex Fiber Optik Konektör 9 / 125um 50 / 125um lc çift taraflı konektör Fabrika

MU Simplex Fiber Optik Konektör 9 / 125um 50 / 125um lc çift taraflı konektör

OM3 OM4 Fiber Optik Kablo için MU Simplex Dubleks Fiber Optik Konektör Açıklama: MU, 1.25 mm'lik bir halka ile minyatür bir SC'ye benziyor. Özellikler: Kolay kurulum İyi dayanıklılık İyi sıcaklık performansı ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 90 Derece Boot Aqua Fiber Kablo ile LC OM4 Fiber Optik Kablo Konnektörleri Fabrika

90 Derece Boot Aqua Fiber Kablo ile LC OM4 Fiber Optik Kablo Konnektörleri

90 Derece Önyükleme Aqua Fiber Kablo ile LC OM4 Fiber Optik Konektör Açıklama: Konektörler mekanik olarak çiftleşir ve liflerin çekirdeklerini hizalayarak ışığın geçmesini sağlar. Daha iyi konektörler, liflerin ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin OM3 OM4 Fiber Optik Kablo için MU Simplex Dubleks Fiber Optik Konektör Fabrika

OM3 OM4 Fiber Optik Kablo için MU Simplex Dubleks Fiber Optik Konektör

OM3 OM4 Fiber Optik Kablo için MU Simplex Dubleks Fiber Optik Konektör Açıklama: MU, 1.25 mm'lik bir halka ile minyatür bir SC'ye benziyor. Özellikler: Kolay kurulum İyi dayanıklılık İyi sıcaklık performansı ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Dişi / Erkek Kablo için MTRJ LC Tek Modlu Fiber Konnektörler Fabrika

Dişi / Erkek Kablo için MTRJ LC Tek Modlu Fiber Konnektörler

Tek Yönlü / Dubleks Kablo için MTRJ Tek modlu Fiber Optik Konektör Açıklama: MT-RJ, tek bir polimer yüksükte her iki fiber ile bir dubleks fiber konektördür. Hizalama için pinleri kullanır ve erkek ve dişi ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Telekomünikasyon Ağı, Optik Fiber Bağlayıcı için D4 Multimode Fiber Konnektörler Fabrika

Telekomünikasyon Ağı, Optik Fiber Bağlayıcı için D4 Multimode Fiber Konnektörler

Telekomünikasyon Ağı için D4 Çok Modlu Fiber Optik Konektör Açıklama: D4 konektörü muhtemelen seramik veya hibrid seramik / paslanmaz çelik ferüle kullanan ilk konektördür. SC'ler veya FC'lerden daha küçük bir ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 8 Çekirdek 12 Çekirdek 24 Çekirdek Lc Tek Modlu Konnektör ile MPO MTP Optik Fiber Konnektörler Fabrika

8 Çekirdek 12 Çekirdek 24 Çekirdek Lc Tek Modlu Konnektör ile MPO MTP Optik Fiber Konnektörler

8 çekirdekli 12 çekirdekli 24 çekirdekli MPO MTP Singlemode Fiber Optik Konnektör Açıklama: MPO fiber optik konnektör, şerit kablo için 12 fiber konektördür. Bu ana kullanım, ön kablo tesisatları ve kablolama ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Seramik / Metal Fiber Yüksüklü SMA 905 Fiber Optik Konnektör Fabrika

Seramik / Metal Fiber Yüksüklü SMA 905 Fiber Optik Konnektör

Seramik / Metal Fiber Yüksüklü SMA 905 Fiber Optik Konnektör Açıklama: Amphenol, SMA fiber konektörünü "Subminiature A", dolayısıyla SMA, mikrodalga konnektöründen geliştirdi. Model 905, işlenmiş bir adaptörde ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|