Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik adaptörü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

Fiber optik adaptörü

(26)
Çin Fiber Optik Yama Paneli için MPO UPC Singlemode Fiber Optik Adaptör Fabrika

Fiber Optik Yama Paneli için MPO UPC Singlemode Fiber Optik Adaptör

Fiber Optik Yama Paneli için MPO UPC Singlemode Fiber Optik Adaptör Açıklama Optik fiber konektörü, aynı zamanda optik fiber konektörü denilen çeşitli adaptörümüz: SC Fiber Optik Adaptör, LC Optik Fiber Adaptör... Read More
2018-12-07 10:22:54
Çin Optik Pasif Cihaz için Deklanşörlü Flanşsız Fiber Optik Adaptör Fabrika

Optik Pasif Cihaz için Deklanşörlü Flanşsız Fiber Optik Adaptör

Optik Pasif Cihaz için Deklanşörlü Flanşsız Fiber Optik Adaptör Açıklama Fiber Optik Adaptör, Küçük Form Faktörü dahil etmek için özel olarak tasarlanmıştır. LC fiber Adaptörün kompakt tasarımı, ağ operat... Read More
2018-12-06 19:30:50
Çin FTTH Newwork için Fc Adaptörü Siyah Plastik Konut MTRJ MU Lc Fabrika

FTTH Newwork için Fc Adaptörü Siyah Plastik Konut MTRJ MU Lc

FTTH Newwork için MTRJ MU Fiber Optik Adaptör Siyah Plastik Konut Fiber Adaptörler, talep edilen özelliklere göre hassas bir şekilde üretilir ve üretilir. Fiber Adaptör, bir polimer / metal dış gövdeden ve ... Read More
2018-12-06 19:30:36
Çin Beyaz Toz Kapağı ile Tek D ve Çift d Tipi, FC Fiber Optik Adaptör Fabrika

Beyaz Toz Kapağı ile Tek D ve Çift d Tipi, FC Fiber Optik Adaptör

Tek D ve Çift d Tipi, Beyaz Toz Kapağı ile FC Optik Fiber Adaptör Fiber Adaptör, bir polimer / metal dış gövdeden ve bunların iç düzeneği, bir hassas hizalama mekanizması ile donatılmıştır. Fiber Adaptörler, ... Read More
2018-12-06 19:30:20
Çin Tek vücut Metal Konut ile Kare FC Tek modlu Fiber Adaptör Fabrika

Tek vücut Metal Konut ile Kare FC Tek modlu Fiber Adaptör

Tek vücut Metal Konut ile Kare FC Tek modlu Fiber Adaptör Eşleşen kılıflı fiber optik adaptörler, kullanıcıların bir konnektör tipinden diğerine aynı tipte bağlanmasına izin verir. Bu adaptörler, bir polimer / ... Read More
2018-12-06 19:30:05
Çin Büyük D Ve Küçük D FC Fiber Optik Adaptör Lc Adaptör Düşük Ekleme Kaybı Fc Fabrika

Büyük D Ve Küçük D FC Fiber Optik Adaptör Lc Adaptör Düşük Ekleme Kaybı Fc

Düşük Ekleme Kaybına Sahip Büyük D ve Küçük D FC Fiber Optik Adaptör Fiber Adaptör, fiber optik bağlantıya kablo veya kablodan bir kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek ve bayan hibrid fiber optik adaptör ... Read More
2018-12-06 19:29:52
Çin 10G Mor Konut ile% 100 Test Fiber Optik Adaptör OM4 LC Fabrika

10G Mor Konut ile% 100 Test Fiber Optik Adaptör OM4 LC

10G Mor Konut ile% 100 Test Fiber Optik Adaptör OM4 LC Fiber Optik adaptör, fiber optik bağlantıya kablo veya kablodan bir kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek ve bayan hibrid fiber optik adaptör de dahil ... Read More
2018-12-06 19:29:39
Çin ROHS şikayeti Yüksek İade Kaybı ile Zrconia Kol Fiber Optik Adaptör Fabrika

ROHS şikayeti Yüksek İade Kaybı ile Zrconia Kol Fiber Optik Adaptör

ROHS şikayeti Yüksek İade Kaybı ile Zrconia Kol Fiber Optik Adaptör Fiber Optik adaptör, fiber optik bağlantıya kablo veya kablodan bir kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek ve bayan hibrid fiber optik ... Read More
2018-12-06 19:29:25
Çin CATV Network, Erkek Dişi Adaptör için Metal Konut FC Fiber Optik Adaptör Fabrika

CATV Network, Erkek Dişi Adaptör için Metal Konut FC Fiber Optik Adaptör

CATV Ağı İçin Tüm Vücut Metal Muhafazalı FC Fiber Optik Adaptör Fiber Optik adaptör, fiber optik bağlantıya kablo veya kablodan bir kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek ve bayan hibrid fiber optik adaptör ... Read More
2018-12-06 19:29:10
Çin OM3 10G Network Dişi Adaptör için Fiber Optik SC SC Adaptörü Fabrika

OM3 10G Network Dişi Adaptör için Fiber Optik SC SC Adaptörü

Fiber Optik Bağlantı Kablosu için Fiber Optik Adaptör SC Simplex ve Dubleks Fiber adaptör, fiber optik bağlantıya kablo veya kablodan bir kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek ve bayan hibrid fiber optik ... Read More
2018-12-06 19:28:55
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|