Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

FTTH ağ

(10)
Çin SC APC Fiber Pigtail ile FTTH Ağ Fiber Optik Terminal Kutusu Fabrika

SC APC Fiber Pigtail ile FTTH Ağ Fiber Optik Terminal Kutusu

SC APC Fiber Pigtail ile FTTH Ağ Fiber Optik Terminal Kutusu Açıklama: FTTH Wall Outlet 86 tipi çok modlu erişimli fiber optik kablo ve sabit fiber optik kablo elde etmek için çok kullanımlı olabilir. Ek bir ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin SC 50um / 62.5um FTTH Ağ Fiber Hızlı Konektörü Yüksek Geri Dönüş Kaybı Fabrika

SC 50um / 62.5um FTTH Ağ Fiber Hızlı Konektörü Yüksek Geri Dönüş Kaybı

FTTH Network SC 50um / 62.5um Fiber Hızlı Bağlantı Yüksek Geri Dönüş Kaybı Açıklama: Hızlı bağlantı, kurulum için yüksek kalite ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Sıkma pozisyonunun yapısı benzersiz bir ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Hızlı Bağlantı FTTH Bırak Kablo Alanı Hızlı Montaj LC OM1 OM3 OM4 Fabrika

Hızlı Bağlantı FTTH Bırak Kablo Alanı Hızlı Montaj LC OM1 OM3 OM4

Saha Hızlı Montaj LC OM1 OM3 OM4 Hızlı Bağlantı FTTH Drop Kablo Açıklama: Hızlı bağlantı, kurulum için yüksek kalite ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Sıkma pozisyonunun yapısı benzersiz bir tasarımdır ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Yüksek Ekleme Kaybı ile FTTH Ağları için FC ST LC Fiber Optik Konektör Fabrika

Yüksek Ekleme Kaybı ile FTTH Ağları için FC ST LC Fiber Optik Konektör

Yüksek Ekleme Kaybına sahip FTTH Ağları için FC LC ST Hızlı Konektörü Açıklama: Hızlı bağlantı, kurulum için yüksek kalite ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Sıkma pozisyonunun yapısı benzersiz bir tasar... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Fiber alan derleme FTTH SC / UPC fiber optik kablo konektörleri Fabrika

Fiber alan derleme FTTH SC / UPC fiber optik kablo konektörleri

Fiber Saha Montajı FTTH SC / UPC Fiber Optik Hızlı Konektör Açıklama: Hızlı bağlantı, kurulum için yüksek kalite ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Sıkma pozisyonunun yapısı benzersiz bir tasarımdır ve ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin FTTH Ağ Fiber Optik Kablo için G652D Singlemode FTTH Fiber Optik Bırak Kablo Fabrika

FTTH Ağ Fiber Optik Kablo için G652D Singlemode FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

FTTH Ağ Fiber Optik Kablo için G652D Singlemode FTTH Bırak Kablosu Özellik: Özel düşük büküm hassasiyeti sağlayan fiber, yüksek bant genişliği ve mükemmel iletişim sağlar iletim özelliği; İki paralel FRP ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin SC Hızlı Bağlayıcı için 4core 12core FTTH Network Bırak Kablo ile KFRP ve Çelik Fabrika

SC Hızlı Bağlayıcı için 4core 12core FTTH Network Bırak Kablo ile KFRP ve Çelik

SC Hızlı Bağlayıcı için KFRP ve Çelik ile 4core 12core FTTH Bırak Kablo Açıklama: Eklemeden kolay, hızlı ve rahat bağlantı Mükemmel çekme ve ezilme performansı, kendi kendine destek tipi için açıklık mesafesi ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Fiber Kablo Konnektörleri KFRP ve Çelik ile 4core 12core FTTH Bırak Kablo Fabrika

Fiber Kablo Konnektörleri KFRP ve Çelik ile 4core 12core FTTH Bırak Kablo

SC Hızlı Bağlayıcı için KFRP ve Çelik ile 4core 12core FTTH Bırak Kablo Açıklama: Eklemeden kolay, hızlı ve rahat bağlantı Mükemmel çekme ve ezilme performansı, kendi kendine destek tipi için açıklık mesafesi ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin FRP Gücü Üyesi ile 2core Açık Fiber Optik FTTH Network Bırak Kablo Fabrika

FRP Gücü Üyesi ile 2core Açık Fiber Optik FTTH Network Bırak Kablo

FRP Gücü Üyesi ile 2core Açık Fiber Optik FTTH Bırak Kablo Açıklama: FTTH Drop Kablo fiber ünitesi merkezde konumlandırılmıştır. İki tarafa iki çelik tel veya İki paralel Fiber Takviyeli Plastik (FRP) yerle... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin G657A2 Optik Fiber ile Kapalı Singlemode GJYXCH FTTH Düz Bırak Kablo Fabrika

G657A2 Optik Fiber ile Kapalı Singlemode GJYXCH FTTH Düz Bırak Kablo

G657A2 Optik Fiber ile Kapalı Singlemode GJYXCH FTTH damla kablosu Açıklama: Ek mukavemet elemanı olarak bir çelik tel de uygulanır. Optik fiber ünitesi merkezde konumlandırılmıştır. İki tarafa iki çelik tel ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 1