• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.
İlgili kişi : Vicky Tan
Telefon numarası : 86-19129987302
Naber : +8619129987302
Çin FRP Gücü Üyesi ile 2core Açık Fiber Optik FTTH Network Bırak Kablo

FRP Gücü Üyesi ile 2core Açık Fiber Optik FTTH Network Bırak Kablo

Fiber türü: G652D G657A1 G657A2
Kablo çekirdek: 2/4/6/8/12 çekirdek
Fiber Modu: Tek Modlu Çok Modlu
Çin G657A2 Optik Fiber ile Kapalı Singlemode GJYXCH FTTH Düz Bırak Kablo

G657A2 Optik Fiber ile Kapalı Singlemode GJYXCH FTTH Düz Bırak Kablo

Fiber türü: G652D G657A1 G657A2
Kablo çekirdek: 2/4/6/8/12 çekirdek
Fiber Modu: Singlmode
Çin SC APC Fiber Pigtail ile FTTH Ağ Fiber Optik Terminal Kutusu

SC APC Fiber Pigtail ile FTTH Ağ Fiber Optik Terminal Kutusu

Modu: Kapalı duvara monte
bağlayıcı: SC-SX
Malzeme: PC, ABS
Çin SC 50um / 62.5um FTTH Ağ Fiber Hızlı Konektörü Yüksek Geri Dönüş Kaybı

SC 50um / 62.5um FTTH Ağ Fiber Hızlı Konektörü Yüksek Geri Dönüş Kaybı

Bağlayıcı türü: SC
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: Multimode
Çin Hızlı Bağlantı FTTH Bırak Kablo Alanı Hızlı Montaj LC OM1 OM3 OM4

Hızlı Bağlantı FTTH Bırak Kablo Alanı Hızlı Montaj LC OM1 OM3 OM4

Bağlayıcı türü: SC, FC, LC, ST
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: Tekli, MultiMode
Çin Yüksek Ekleme Kaybı ile FTTH Ağları için FC ST LC Fiber Optik Konektör

Yüksek Ekleme Kaybı ile FTTH Ağları için FC ST LC Fiber Optik Konektör

Bağlayıcı türü: SC
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: Tekli, MultiMode
Çin Fiber alan derleme FTTH SC / UPC fiber optik kablo konektörleri

Fiber alan derleme FTTH SC / UPC fiber optik kablo konektörleri

Bağlayıcı türü: SC
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: Tekli, MultiMode
Çin FTTH Ağ Fiber Optik Kablo için G652D Singlemode FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

FTTH Ağ Fiber Optik Kablo için G652D Singlemode FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

Fiber türü: G652D G657A1 G657A2
Kablo çekirdek: 2/4/6/8/12 çekirdek
Fiber Modu: SM MM
Çin SC Hızlı Bağlayıcı için 4core 12core FTTH Network Bırak Kablo ile KFRP ve Çelik

SC Hızlı Bağlayıcı için 4core 12core FTTH Network Bırak Kablo ile KFRP ve Çelik

Fiber türü: G652D G657A1 G657A2
Kablo çekirdek: 2/4/6/8/12 çekirdek
Fiber Modu: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3
Çin Fiber Kablo Konnektörleri KFRP ve Çelik ile 4core 12core FTTH Bırak Kablo

Fiber Kablo Konnektörleri KFRP ve Çelik ile 4core 12core FTTH Bırak Kablo

Fiber türü: G652D G657A1 G657A2
Kablo çekirdek: 2/4/6/8/12 çekirdek
Fiber Modu: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3
1