Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Terminal kutusu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Terminal kutusu

(19)
Çin ABS PC Malzeme FTTH ile duvara monte SC UPC APC Fiber Optik Terminal Kutusu Fabrika

ABS PC Malzeme FTTH ile duvara monte SC UPC APC Fiber Optik Terminal Kutusu

ABS PC Malzeme FTTH ile SC UPC APC Fiber Optik Terminal Kutusu Açıklama: Bu Fiber optik terminal kutusu, fiber kabloların ve FTTH'deki pigtaillerin koruyucu bağlantısı için özellikle uygun olan hafif ve ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Fiber Optik Adaptör Ve Pigtails ile Ağ FTTH Sonlandırma Kutusu Fabrika

Fiber Optik Adaptör Ve Pigtails ile Ağ FTTH Sonlandırma Kutusu

Fiber Optik Adaptör ve Pigtails ile Ağ FTTH Terminal Kutusu Açıklama: FTTH Mini Fiber Optik Terminal Kutusu, damla kablo ile bağlanmak için besleme kablosu için bir sonlandırma noktası olarak yaygın olarak ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin LC Dubleks OM4 FTTH Fiber Optik Terminal Kutusu Duvara Monte Fiber Optik Kablo Kutusu Fabrika

LC Dubleks OM4 FTTH Fiber Optik Terminal Kutusu Duvara Monte Fiber Optik Kablo Kutusu

LC Dubleks OM4 FTTH Duvara Monte Küçük Fiber Optik Terminal Kutusu Özellik: Optik elyafı masaüstü çözümüne dönüştürmek için bir kullanıcı son ürünü. Çift çekirdekli fiber erişim ve port çıkışını gerçekleştirmek ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin FTTD Ağı için 4 Port SC FC ST LC Kapalı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

FTTD Ağı için 4 Port SC FC ST LC Kapalı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

Kompakt Yapı Faceplate FTTH Mini Fiber Optik Sonlandırma kutusu Açıklama: Fiber Optik Terminal Kutusu FTTH modeli, FTTH uygulaması için şirketimiz tarafından yeni geliştirildi. Kutu hafif ve kompakttır, ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Fiber Optik Dağıtım Kutusu için 2 Liman SC LC Fiber Pigtailler Ve Fiber Adaptörleri Fabrika

Fiber Optik Dağıtım Kutusu için 2 Liman SC LC Fiber Pigtailler Ve Fiber Adaptörleri

Duvara Montaj Kutusu için 2 Port SC LC Fiber Pigtailler ve Fiber Adaptörler Açıklama: FTTH Mini Fiber Optik Terminal Kutusu, damla kablo ile bağlanmak için besleme kablosu için bir sonlandırma noktası olarak ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Kompakt Yapı Faceplate FTTH Mini Fiber Optik Terminal Kutusu / Ofc Sonlandırma Kutusu Fabrika

Kompakt Yapı Faceplate FTTH Mini Fiber Optik Terminal Kutusu / Ofc Sonlandırma Kutusu

Kompakt Yapı Faceplate FTTH Mini Fiber Optik Sonlandırma kutusu Açıklama: Giriş kablosu bağlantı noktası sayısı: 1 Maksimum giriş kablosu çapı (mm): 5mm Maksimum Kapasite: 2 fiber Özellik: Optik elyafı masaüstü ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 4port SC LC Fiber Optik Konnektörlü FTTH Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

4port SC LC Fiber Optik Konnektörlü FTTH Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

4port SC LC Fiber Optik Konnektörlü FTTH Optik Dağıtım Kutusu Açıklama: Fiber Optik Bölücü Dağıtım Kutusu, yüksek darbe plastikten yapılmıştır. Endüstri standardı kullanıcı arayüzü var. Özellikler: Bu kutu ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin LC Dubleks Fiber Optik Adaptörler, Optik Bölücü Kutusu ile Kapalı Fiber Optik Terminal Kutusu Fabrika

LC Dubleks Fiber Optik Adaptörler, Optik Bölücü Kutusu ile Kapalı Fiber Optik Terminal Kutusu

Kapalı Fiber Terminal Kutusu için LC Dubleks Fiber Optik Adaptörler Açıklama: Fiber optik soket, genellikle kablo terminal kutusunun ortasında sabitlenen kablo bağlantısı (genellikle derz olarak bilinir) oldu... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin SM Fiber için SC Dubleks Duvara Monte Fiber Optik Terminal Kutusu Fabrika

SM Fiber için SC Dubleks Duvara Monte Fiber Optik Terminal Kutusu

SM Fiber için SC Dubleks Duvara Monte Fiber Optik Terminal Kutusu Açıklama: Giriş kablosu bağlantı noktası sayısı: 1 Maksimum giriş kablosu çapı (mm): 5mm Maksimum Kapasite: 2 fiber Özellik: Ekonomik tasarım ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 2 Port Giriş / Çıkışlı FTTH 86 Tip Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

2 Port Giriş / Çıkışlı FTTH 86 Tip Optik Sonlandırma Kutusu

2 Port Giriş / Çıkışlı FTTH 86 Tipi Fiber Optik Terminal Kutuları Açıklama: Bu fiber sonlandırma kutusu, 2 fibere kadar sonlandırma için konut ve iş uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Maksimum 2 ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|