Çin Fiber optik Patch kablosu Üretici
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik patch panel

Sertifika
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
iyi kalite Fiber optik kablo satış için
sergi
Müşteri yorumları
Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.

—— Andy Mikhaiel

Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.

—— Baher Pavel

Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.

—— Philip Pronk

Ben sohbet şimdi

Fiber optik patch panel

(23)
Çin 12 SC Simplex Portlu Siyah Renkli 19 '' Fiber Optik Yama Paneli Fabrika

12 SC Simplex Portlu Siyah Renkli 19 '' Fiber Optik Yama Paneli

12 SC Simplex Portlu Siyah Renkli 19'Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: 19 ' standart dağıtım çerçevesinde kullanılabilir; Standart boyut, hafif ve makul yapısı Ekleme tepsisi değiştirilebilir Şerit ve tek lif i... Read More
2018-12-06 19:39:58
Çin 12 Renk Fiber Pigtials ile Cabenit için SC 12 Port Fiber Optik Patch Panel Fabrika

12 Renk Fiber Pigtials ile Cabenit için SC 12 Port Fiber Optik Patch Panel

12 Renk Fiber Pigtial ile Cabenit için SC 12 Port Fiber Patch Panel Açıklama: 19 inç, 1RU, 2RU, 4RU standart kurulum. Birkaç adaptör kurulabilir: FC, SC, ST, LC Şerit ve demirli fiber kablo için uygundur. Birka... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 96 Port Patch Panel SC UPC Simplex Portu, Sabit Tip ODF Duvara Monte Fiber Patch Panel Fabrika

96 Port Patch Panel SC UPC Simplex Portu, Sabit Tip ODF Duvara Monte Fiber Patch Panel

96 çekirdek SC UPC Simplex Bağlantı Noktası, Sabit Tip ODF Fiber Patch Panel Açıklama: Fiber patch paneller iç veya dış mekan uygulamaları için kullanılabilir. Yama panelinin yüksekliği 1u, 2u, 3u, 4u, 6u ve ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 2U Yükseklik Kutusu ile SC Dubleks 48 portlu Fiber Optik Yama Paneli Fabrika

2U Yükseklik Kutusu ile SC Dubleks 48 portlu Fiber Optik Yama Paneli

2U Yükseklik Kutusu ile SC Dubleks 48 portlu Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: Çekme tipi, SC / FC / LC / ST portu, raf montajı 19 fiber optik odf / ODF 24 çekirdeği bir çekmece gibi kolayca çekilebilir, aynı t... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin FC Kare Fiber Adaptör, Raf Montaj Yama Paneli ile 144 Çekirdek 8U ODF Fiber Optik Patch Panel Fabrika

FC Kare Fiber Adaptör, Raf Montaj Yama Paneli ile 144 Çekirdek 8U ODF Fiber Optik Patch Panel

FC Kare Fiber Adaptörlü 144 çekirdekli 8U ODF Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: Çekme tipi, SC / FC / LC / ST portu, raf montajı 19 fiber optik odf / ODF 24 çekirdeği bir çekmece gibi kolayca çekilebilir, aynı ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Alüminyum Fiber Optik Patch Panel, SC Simplex 72 Çekirdek ODF Kutusu Fabrika

Alüminyum Fiber Optik Patch Panel, SC Simplex 72 Çekirdek ODF Kutusu

SC Simplex 72 çekirdekli ODF Kutusu, Alüminyum Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: 19inç, 1U (2U, 3U), Raf montaj tipi. Soğuk Haddelenmiş Çelikten yapılmış, mükemmel mekanik dayanıklılık, erozyon, yaşlanma ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin LC / UPC 48 Çekirdek Paslanmaz Çelik, 2u Patch Panelli Fiber Optik Patch Panel Fabrika

LC / UPC 48 Çekirdek Paslanmaz Çelik, 2u Patch Panelli Fiber Optik Patch Panel

LC / UPC 48 Çekirdek Paslanmaz Çelikli Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: 19inç, 1U (2U, 3U), Raf montaj tipi. Soğuk Haddelenmiş Çelikten yapılmış, mükemmel mekanik dayanıklılık, erozyon, yaşlanma direnci ve toz ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 12 Çekirdekli Fiber Ekleme Tepsili SC ODF Raf Montajlı Fiber Patch Panel Fabrika

12 Çekirdekli Fiber Ekleme Tepsili SC ODF Raf Montajlı Fiber Patch Panel

12 çekirdekli Fiber Ekleme Tepsili SC ODF Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: Çıkarılabilir ön paneller şasi, 19 inç sürgülü iki panelli bir kayar paneldir: bir adet sürgülü şasi ve bir adet ön panel, optik adapt... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin 256 çekirdekli Kabin için 48 SC Dubleks Portlu Sabit Fiber Optik Terminal Kutusu Fabrika

256 çekirdekli Kabin için 48 SC Dubleks Portlu Sabit Fiber Optik Terminal Kutusu

256 çekirdekli Kabin için 48 SC Dubleks Portlu Sabit Fiber Optik Terminal Kutusu Açıklama: Fiber Optik Teriminal Kutu gövdesi, yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik malzemeden ve düşük pürüzsüz elektrostatik ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Çin Singlemode Fiber Optik Pigtails ile 72/96 Çekirdek Fiber Optik Yama Paneli Fabrika

Singlemode Fiber Optik Pigtails ile 72/96 Çekirdek Fiber Optik Yama Paneli

12 çekirdekli Fiber Ekleme Tepsili ODF Fiber Optik Yama Paneli Açıklama: Soğuk haddeleme çelik, statik yayma-plastik, küçük boyutlu ve zarif ve operasyon için kolay yapılmış. Kutu benzersiz bir yapıya, makul ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|