• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.
İlgili kişi : Vicky Tan
Telefon numarası : 86-19129987302
Naber : +8619129987302
Çin 40G Ağları İçin Yüksek Kararlılık OM4 MTP Fiber Optik Yama Kablosu

40G Ağları İçin Yüksek Kararlılık OM4 MTP Fiber Optik Yama Kablosu

Bağlayıcı türü: MPO / MTP
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: OM4
Çin OM3 / OM4 erkek tipi MTP / MPO Fiber optik Patch kablosu 3.0mm Fiber kablo ile

OM3 / OM4 erkek tipi MTP / MPO Fiber optik Patch kablosu 3.0mm Fiber kablo ile

Bağlayıcı türü: MPO
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM/MM
Çin MPO Kasetler için 24 Çekirdek OM4 MTP / MPO Fiber Optik Yama Kablosu

MPO Kasetler için 24 Çekirdek OM4 MTP / MPO Fiber Optik Yama Kablosu

Bağlayıcı türü: MPO
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM/MM
Çin LSZH Ceketli UPC / APC MTP Tekli Fiber Optik Patch Kabloları

LSZH Ceketli UPC / APC MTP Tekli Fiber Optik Patch Kabloları

Bağlayıcı türü: MPO / MTP
Yüksük son surat: UPC / APC
Fiber türü: SM OM1, OM2, OM3, OM4
Çin 8 Çekirdek Şerit Fiber Optik Kablo için MPO / MTP Kadın Fiber Optik Yama Kablosu

8 Çekirdek Şerit Fiber Optik Kablo için MPO / MTP Kadın Fiber Optik Yama Kablosu

Bağlayıcı türü: MPO-MPO
Yüksük son surat: UPC
Fiber türü: OM3
Çin MPO - LC 12 Çekirdek fiber optik yama kablosu Aqua Yuvarlak Bundle Fiber Optik Kablo

MPO - LC 12 Çekirdek fiber optik yama kablosu Aqua Yuvarlak Bundle Fiber Optik Kablo

Bağlayıcı türü: MPO-LC
Yüksük son surat: UPC
Fiber türü: OM3
Çin SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü

SC Simplex Fiber Optik Adaptörlü 24 Çekirdek Mpo Fiber Konektör / Kaset Modülü

Bağlayıcı türü: MPO
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM/MM
Çin SC Simplex Fiber Optik Adaptör MTP / MPO Fiber Swell Klipsli Kilit Kapağı

SC Simplex Fiber Optik Adaptör MTP / MPO Fiber Swell Klipsli Kilit Kapağı

Bağlayıcı türü: MPO
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM/MM
Çin LC Dubleks Fiber Optik Adaptörlü Tekli MPO Fiber Optik Kaset

LC Dubleks Fiber Optik Adaptörlü Tekli MPO Fiber Optik Kaset

Bağlayıcı türü: MPO-MPO
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: G652D G657A
Çin 1U Fiber Optik Yama Paneli için 12 Çekirdek MTP / MPO Fiber Kaset Modülleri

1U Fiber Optik Yama Paneli için 12 Çekirdek MTP / MPO Fiber Kaset Modülleri

Bağlayıcı türü: MPO
Yüksük son surat: UPC, APC
Fiber türü: SM/MM
1 2