• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Fiyatınız siparişleri kazanmama yardımcı oluyor, size çok teşekkür ediyor, size daha fazla PO gönderecek.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Şaşırtıcı, çok hızlı teslimat, zamanımızdan önce onları almaktan mutluluk duyuyorum.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Teşekkürler canım, müşterilerim yama kordonlarınızın mükemmel kalitesini seviyorlar.
İlgili kişi : Vicky Tan
Telefon numarası : 86-19129987302
Naber : +8619129987302
Çin Fiber Optik Medya Dönüştürücü CCTV Ağı için 1.25G SFP 30KM Modülü

Fiber Optik Medya Dönüştürücü CCTV Ağı için 1.25G SFP 30KM Modülü

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
Çin 19 inç Rafa Monte Yapısı için 2U Fiber Optik Ortam Dönüştürücü Rafı

19 inç Rafa Monte Yapısı için 2U Fiber Optik Ortam Dönüştürücü Rafı

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
Çin 10/100 M 1310nm Çift Fiber Hızlı Ethernet Optik Fiber Medya Dönüştürücü Cat 5 UTP

10/100 M 1310nm Çift Fiber Hızlı Ethernet Optik Fiber Medya Dönüştürücü Cat 5 UTP

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
Çin 10/100 / 1000Base-T Gigabit UTP Fiber Ethernet Ortam Dönüştürücüsü 0-120KM

10/100 / 1000Base-T Gigabit UTP Fiber Ethernet Ortam Dönüştürücüsü 0-120KM

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
Çin FC Connector için 10/100 / 1000M 2KM Fiber Optik Ortam Dönüştürücü

FC Connector için 10/100 / 1000M 2KM Fiber Optik Ortam Dönüştürücü

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
Çin 10/100 / Mbps Fiber Optik Ortam Dönüştürücü / Ağ Gigabit Ethernet Ortam Dönüştürücü

10/100 / Mbps Fiber Optik Ortam Dönüştürücü / Ağ Gigabit Ethernet Ortam Dönüştürücü

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
Çin SC LC Port, Hızlı Ethernet Media Converter için 100M Fiber Optik Medya Dönüştürücü

SC LC Port, Hızlı Ethernet Media Converter için 100M Fiber Optik Medya Dönüştürücü

Modu: 100M, 1000M
Bağlantı noktası: SC, LC, FC
mesafe: 0-120KM
1